Eurolygos turo MVP titulą pasidalijo buvęs žalgirietis ir „Bayern“ centras

Eurolygos 24-ojo turo naudingiausiojo titulą pasidalijo po 30 efektyvumo balų surinkę Stambulo "Anadolu Efes" atakų organizatorius Vasilije Micičius ir Miuncheno "Bayern" centras Jalenas Reynoldsas.

Turkai nukovė Šarūno Jasikevičiaus treniiruojama Barselonos "Barceloną", o "Bayern" Vokietijos klubų derbyje per pratęsimą patiesė Berlyno "Alba" krepšininkus.

Buvęs žalgirietis per 36 minutes pelnė 26 taškus (7/9 dvit., 1/4 trit., 9/12 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 varžovų pražangas.

J.Reynoldsas per 28 minutes įmetė 24 taškus (10/15 dvit., 4/4 baudų), atkovojo bei perėmė po 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerino Maskvos CSKA žvaigždė Mike'as Jamesas, tačiau armiečiai po dviejų pratęsimų 103:105 krito Valensijoje.

Po suspendavimo į rikiuotę grįžusio amerikiečio įžaidėjo sąskaitoje – 37 taškai (7/12 dvit., 4/15 trit., 11/13 baudų), 3 atkovoti bei 4 perimti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos, 6 klaidos ir 31 efektyvumo balas.

Penketuką uždarė Stambulo "Fenerbahče" prancūzas Nando De Colo (28 naud. b.) ir Maskvos CSKA vokietis Johannesas Voigtmannas (27 naud. b.).