„Dizaineriai“ turės verstis be traumą patyrusio buvusio žalgiriečio

Kaip jau rašėme, visus varžovus namų arenoje vykusiame turnyre triuškinęs Milano "AX Armani" klubas iškovojo Italijos taurę. Sekmadienį Ettore Messinos auklėtiniai 87:59 nepaliko vilčių Pezaro "Carpegna Prosciutto" krepšininkams.

Ši pergalė "dizaineriams" kainavo vieną komandos lyderių Zacho LeDay praradimą.

Praėjusį sezoną Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs amerikietis šiose rungtynėse patyrė šlaunies traumą ir iš rikiuotės iškrito mažiausiai dviem savaitėms.

"AX Armani" Eurolygoje vasario 18 dieną laukia dvikova prieš Tel Avivo "Maccabi", vasario 25 dieną – prieš Maskvos srities "Chimki".

Šiame Eurolygos sezone Z.LeDay vidutiniškai per 24 minutes įmeta 10,3 taško (50,4 proc. dvit., 50 proc. trit.), sugriebia 4,7 atšokusio kamuolio ir renka po 13 naudingumo balų.

Gerokai įspūdingesni 26-erių 202 cm ūgio puolėjo rodikliai Italijos pirmenybėse – 16,3 pelnyto taško (58,6 proc. dvit., 46,2 proc. trit.), 7,2 atkovoto kamuolio, 1,1 rezultatyvaus perdavimo, 5,3 išprovokuotos pražangos ir 22,2 efektyvumo balo per 23 minutes.