Karjeros mačą Eurolygoje sužaidęs T. Sedekerskis ir R. Giedraitis atvedė baskus į pergalę Rusijoje

Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis svariai prisidėjo prie trečios iš eilės Vitorijos "Baskonia" (12-13) pergalės Eurolygoje.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 89:67 (24:14, 23:23, 24:20, 18:10) sutriuškino absoliučius autsaiderius Maskvos srities "Chimki" (2-22) krepšininkus.

Baskai realizavo 54,2 proc. (13/24) tolimų metimų, o kovą po krepšiais laimėjo dvigubai – 48:24.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, o T.Sedekerskis sužaidė rezultatyviausią ir efektyviausią savo karjeros Eurolygoje mačą.

Atletas per 22 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką ir surinko 16 naudingumo balų.

R.Giedraitis per 27 minutes įmetė 13 taškų (1/5 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po kartą suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 17 efektyvumo balų.

"Chimki": Aleksejus Švedas 16 (2/9 trit., 10 rez. perd.), Jordanas Mickey 13, Jegoras Vialcevas 11 (3/4 trit.), Viačeslavas Zaicevas 8 (2/3 trit., 4 per. kam.), Sergejus Karasiovas (2/3 trit.) ir Sergejus Monia po 6.

"Baskonia": Youssoupha Fallas 14 (9 atk. kam., 3 bl.), Rokas Giedraitis (3/5 trit., 6 atk. kam.), Luca Vildoza (3/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Zoranas dragičius (2/3 trit.) po 13, Tadas Sedekerskis (4 rez. perd.) ir Alecas Petersas (4 rez. perd.) po 11, Achille Polonara 7 (9 atk. kam.).