Lemiamo ketvirčio metu rungtynes perlaužęs „Bayern“ iškovojo svarbią pergalę

Labai svarbią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Miuncheno "Bayern" (16/10) komanda užtikrintai išliekanti turnyrinės lentelės aštuntuke.

Bavarai namuose lemiamo ketvirčio metu paskutinėmis akimirkomis 72:70 (18:21, 19:17, 14:20, 21:12) palaužė Tel Avivo "Maccabi" (10/14) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai šiose rungtynėse atsiliko beveik visų rungtynių metu. Trečiajame kėlinyje "geltonieji" buvo priekyje 56:49.

Vis tik paskutines dešimt minučių sėkmingiau sužaidė "Bayern". Kėlinio pradžioje spurtavę 9:2 šeimininkai išlygino rezultatą - 60:60, o po kelių akimirkų jau jį persvėrė - 64:62.

Likus 18 sekundžių Johnas Dibartolomeo išlygino rezultatą - 70:70. Lemtinga ataka priklausė "Bayern" ir vokiečiai ją išnaudojo. Pražangą išprovokavęs Nickas Weileris-Babbas realizavo abu baudų metimus, o paskutinis Scottie Wilbekino tritaškis tikslo nepasiekė. Pergale džiaugėsi bavarai - 72:70.

"Bayern": W.Baldwinas IV - 16, J.Reynoldsas - 15, P.Zipseris - 10, J.Gistas - 8 taškai.

"Maccabi": A.Žižičius (10 atk. kam.) - 18, S.Wilbekinas (1/6 trit.) - 10, T.Dorsey - 9 taškai.