„Real“ antrą kartą iš eilės Rusijoje nepralaimėjo – patiesė A. Gudaičio ekipą

Klubo nuotr.

Penktą nesėkmę per pastaruosius septynis Eurolygos mačus patyrė Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (16-11) klubas.

Xavi Pascualio auklėtiniai namie po permainingos kovos 71:75 (13:24, 16:14, 29:14, 13:23) nusileido Madrido "Real" (17-11) ekipai, kuri išvyką į Rusiją pradėjo netikėtu pralaimėjimu Maskvos srities "Chimki" (3-23) krepšininkams.

Problemų su keliu turintis lietuvis nebuvo registruotas rungtynėms.

Silpnai susitikimą pradėję aikštės šeimininkai pirmąją trečiojo ketvirčio pusę laimėjo rezultatu 14:3 ir išsiveržė į priekį 43:41, o ispanai nuo to laiko buvo priversti vytis varžovus.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei "Real" milžinas Walteris Tavaresas blokavo Alexo Poythresso metimą, o vėliau pataikė dvitaškį su pražanga - 72:69 svečių naudai. Billy Baronas šovė pro šalį iš toli, o Fabienas Causeuras neklydo prie baudų metimo linijos.

"Zenit": Kevinas Pangosas 14 (1/6 dvit., 4/6 trit., 7 rez. perd.), Billy Baronas 12, Alexas Poythressas 11, Mateuszas Ponitka 10 (7 atk. kam.), Willas Thomasas (6 atk. kam.) ir Austinas Hollinsas po 9.

"Real": Walteris Tavaresas 16 (8/12 dvit., 9 atk. kam.), Gabrielis Deckas 15, Carlosas Alocenas 8, Nicolas Laprovittola 7, Jeffery Tayloras (5 atk. kam.), Fabienas Causeuras ir Jaycee Carrollas po 6.