„Fenerbahče“ su grįžusiu E. Ulanovu tik paskutinėmis sekundėmis palaužė ASVEL

Itin sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo "Fenerbahče" (17-11) komanda.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 90:86 (20:19, 20:20, 19:22, 31:26) palaužė Vilerbano ASVEL (12-16) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus - 84:84, o vinį į prancūzų ekipos vairą tolimu šūviu likus 13 sekundžių įkalė Nando de Colo.

Po pertraukos į rikiuotę grįžęs Edgaras Ulanovas rungtynes tradiciškai pradėjo starto penkete, per 11 minučių prametė po vieną dvitaškį ir tritaškį, sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

ASVEL: Davidas Lighty 15 (3/3 trit.), Ismaelis Bako (5 atk. kam., 2 bl.) ir Norrisas Cole'as (4 rez. perd.) po 14, Williamas Howardas 12 (2/7 trit.), Guershonas Yabusele 10, Moustapha Fallas 9.

"Fenerbahče": Nando De Colo 24 (3/5 trit., 6 rez. perd., 27 naud. b.), Marko Guduričius ir DyShawnas Pierre'as (2/2 trit.) po 13, Kyle'as Brandonas O'Quinnas 11, Lorenzo Brownas (5 rez. perd.) ir Janas Vesely po 9.