Po pertraukos spurtavęs R. Giedraičio klubas nukovė bavarus

Labai reikalingą pergalę kovoje dėl vietos Eurolygos aštuntuke pasiekė Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (15/14) komanda.

Baskai namuose po puikaus trečiojo kėlinio 78:71 (17:15, 16:18, 27:12, 18:26) pranoko Miuncheno "Bayern" (18/11) krepšininkus.

Iškovoję šią pergalę Duško Ivanovičiaus auklėtiniai pergalių skaičiumi pasivijo Kauno "Žalgirį" bei rikiuojasi dešimtoje-devintoje turnyrinės lentelės vietoje.

Po dviejų ketvirčių rezultatas buvo lygus - 33:33, o trečiąjį kėlinį baskai pradėjo spurtu 10:0.

Netrukus dvi technines pražangas iš eilės gavęs bavarų treneris Andrea Trinchieri buvo išvarytas iš aikštės.

Vienu metu trečio ketvirčio rezultatas buvo net 21:4, tačiau vėliau svečiams kiek pavyko stabilizuoti situaciją. Ketvirtajame kėlinyje vokiečiai net buvo sugrąžinę intrigą (73:66), tačiau "Baskonia" susikrautą persvarą išlaikė - 78:71.

R.Giedraitis šiose rungtynėse per 33 minutes pelnė 15 taškų (3/7 dvit., 2/5 trit., 3/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

"Baskonia": A.Polonara, T.Jekiri (9 atk. kam.) ir R.Giedraitis po 15, L.Vildoza ir A.Petersas po 11, P.Henry (10 rez. perd.) - 9 taškai.

"Bayern": J.Reynoldsas (10 atk. kam.) - 18, V.Lučičius - 17, W.Baldwinas IV (1/7 trit.) - 13, P.Zipseris - 9 taškai.