S. Vezenkovo karjeros rungtynės paženklintos trečia „Olympiacos“ pergale iš eilės

Eurolygoje trečią pergalę iš eilės iškovojo varžovams to paties padaryti neleidę Pirėjo "Olympiacos" (14-16) krepšininkai.

Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 84:80 (16:18, 21:24, 25:20, 22:18) palaužė Berlyno ALBA (11-19) klubą.

Po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus - 62:62. Graikai lemiamą kėlinį pradėjo laimėdami 16:5 ir atitrūko - 78:67.

Tuomet Vokietijos čempionai pakilo į lemiamą šturmą, o prasidėjus priešpaskutinei minutei "Oly" simbolis Vassilis Spanoulis pirmiausia nepataikė abiejų metimų, tuomet prarado kamuolį, ir varžovai priartėjo iki 74:78.

Aikštės šeimininkams priartėjus iki minimumo svečius išgelbėjo Sašos Vezenkovo tolimas metimas likus 15 sekundžių - 82:78. Vėliau puolėjas dar ir neklydo prie baudų metimo linijos ir įtvirtino pergalę.

31 tašką ir 41 naudingumo balą surinkęs S.Vezenkovas 5 taškais bei 15 balų pagerino karjeros Eurolygoje rekordą.

ALBA: Peytonas Siva 14 (1/5 dvit., 3/9 trit., 7 rez. perd.), Benas Lammersas 13, Luke'as Sikma 11 (10 atk. kam., 24 naud. b.), Johannesas Thiemannas 9, Nielsas Giffey 8 (4/4 dvit.).

"Olympiacos": Saša Vezenkovas 31 (6/7 trit., 10 atk. kam., 3 per. kam., 41 naud. b.), Kostas Sloukas 14 (4/6 trit., 6 rez. perd., 20naud. b.), Octaviusas Ellisas (6 atk. kam.) ir Shaquille'as McKissicas po 9.