Įspūdinga „Anadolu Efes“ pergalių serija dramatiškai nutrūko Miunchene

Eurolygoje po dramatiškos kovos nutrūko Stambulo "Anadolu Efes" (19-11) net aštuonių pergalių serija.

Ergino Atamano auklėtiniai išvykokje paskutinėmis sekundėmis 79:80 (23:18, 23:19, 17:22, 18:21) nusileido Miuncheno "Bayern" (19-11) krepšininkams.

Pirmąją pergalę rezultatu 74:71 taip pat šventė Andrea Trinchieri treniruojami bavarai.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Vladimiras Lučičius pelnė 5 taškus iš eilės ir išlygino rezultatą – 71:71. Prasidėjo bekompromisė kova "taškas į tašką".

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus – 77:77. Jamesas Gistas pataikė vieną baudos metimą, o Shane'o Larkino tritaškis nepasiekė tikslo. Likus 12 sekundžių svečius dvitaškiu į priekį išvedė buvęs žalgirietis Vasilije Micičius – 79:78.

Tačiau netrukus serbas prasižengė prieš iš toli metusį savo tautietį V.Lučičių, kuris realizavo du iš trijų baudų metimų ir sugrąžino bavarams minimalų pranašumą – 80:79. Nickas Weileris-Babbas blokavo pergalę turkams galėjusį išplėšti Sh.Larkino metimą.

"Bayern": Vladimiras Lučičius 18, Jalenas Reynoldsas 14 (9 atk. kam., 22 naud. b.), Wade'as Baldwinas ir Paulas Zipseris po 12, D.J.Seeley 10 (2/2 trit.).

"Anadolu Efes": Vasilije Micičius 19 (5/7 dvit., 1/5 trit.), Shane'as Larkinas 16 (2/7 trit., 4 rez. perd., 9 išpr. praž., 5 kl.), Rodrigue Beaubois 14 (4/5 trit.), Adrienas Moermanas 8.