Uraganinis „Anadolu Efes“ puolimas suniokojo „Real“

Įspūdingą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo puikų žaidimą demonstruojanti Stambulo "Anadolu Efes" (21/11) komanda.

Turkijos grandai išvykoje net 108:83 (20:20, 21:22, 35:22, 32:19) sutriuškino Madrido "Real" (18/14) krepšininkus.

Įdomu tai, kad po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai buvo priekyje 42:41 ir atrodė, kad rungtynių nugalėtojas gali spręsti įnirtingoje kovoje.

Vis dėlto šias prognozes niekais pavertė svečiai, kurie po ilgosios pertraukos pademonstravo, ko gero, įspūdingiausią puolimą šiame sezone. Antroje mačo pusėje "Anadolu Efes" varžovams atseikėjo net 67 taškus.

Tokio nesulaikomo Ergino Atamano auklėtinių žaidimo parblokšti "Real" krepšininkai neturėjo nieko kito, kaip tik kelti baltą vėliavą ir pripažinti varžovų pranašumą.

"Real": T.Thompkinsas (3/6 trit.) - 19, R.Fernandezas - 13, U.Garuba - 12, C.Alocenas - 11, W.Tavaresas - 10 taškų.

"Anadolu Efes": S.Sanli - 17, Sh.Larkinas (8/8 baudos) - 16, K.Simonas (3/3 trit.) - 15, V.Micičius (7/7 baudos, 6 rez. perd.) - 13, R.Beauboisas - 12, Ch.Singletonas - 11, B.Dunstonas - 10 taškų.