„Chimki“ po pratęsimo iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygoje

Ketvirtąją pergalę Eurolygoje po dramatiškos kovos iškovojo absoliutūs autsaideriai Maskvos srities "Chimki" (4-27) krepšininkai.

Rusijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje per pratęsimą 87:85 (20:22, 22:9, 20:19, 13:25, 12:10) palaužė Vilerbano ASVEL (12-19) ekipą.

Priešpaskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę Williamas Howardas tritaškiu išlygino rezultatą, o po minutės pertraukėlės pergalę galėjęs išplėšti Aleksejaus Švedo šūvis tikslo nepasiekė.

Likus 8 sekundėms iki papildomo laiko pabaigos Jordanas Mickey realizavo abu baudų metimus, o Norrisas Cole'as atsakė tuo pačiu – 86:85. Likus 3 sekundėms J.Mickey pataikė tik pirmąjį, o varžovai atlikti metimo jau nespėjo.

"Chimki": Aleksejus Švedas 32 (4/12 trit., 8/8 baudų, 4 rez. perd., 28 naud. b.), Jordanas Mickey 28 (10/11 baudų, 9 atk. kam., 9 išpr. praž., 36 naud. b.), Sergejus Karasiovas 10 (5 atk. kam.), Sergejus Monia 8.

ASVEL: Guershonas Yabusele 24 (12/16 baudų, 10 atk. kam., 13 išpr. praž., 37 naud. b.), Moustapha Fallas 12 (5/5 dvit.), Norrisas Cole'as (9 rez. perd.0 ir Amine Noua (8 atk. kam., 2 bl.) po 10, Derrickas Waltonas 9 (6 rez. perd.).