Po pertraukos netikėtai spurtavęs „Panathinaikos“ nukovė „dizainerius“

Kiek nelauktą pergalę Eurolygoje iškovojo viena turnyro autsaiderių Atėnų "Panathinaikos" (11/20) komanda.

Graikijos čempionai namie per pratęsimą 86:83 (15:26, 14:20, 20:13, 21:11, 16:13) palaužė kelialapį į atkrintamąsias jau užsitikrinusią Milano "AX Armani" (20/13).

Tiesa, šiose rungtynėse dvi rungtynių pusės skyrėsi tiesiog kardinaliai. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo užtikrintai 46:29 ir galėjo atrodyti, kad šiame susitikime intrigos jau nebebus.

Vis tik aikštės šeimininkai pademonstravo charakterį ir norą iškovoti pergalę bei ėmė artėti prie pirmaujančių varžovų, tiesa, Milano krepšininkai išlaikė apčiuopiamą pranašumą - 46:55.

Lemiamą spurtą "Pao" surengė ketvirtojo kėlinio metu, kurį laimėjo 21:11, o pratęsimą jiems išplėšė Mario Hezonjos dvitaškis - 70:70.

Pratęsimą šeimininkai pradėjo atkarpa 11:3, o persvarą savo rankose išlaikė iki pat finalinės sirenos bei sugadino nuotaiką "dizaineriams".

"Panathinaikos": M.Hezonja - 17, B.Bentilas (6 atk. kam.) - 16, I.Papapetrou ir G.Papagiannis(7 atk. kam.) po 14, Sh.Mackas - 11, A.White'as (6 atk. kam.) - 9 taškai.

"AX Armani": V.Micovas (3/3 trt.) - 15, K.Punteris (2/8 trit.) - 13, Z.LeDay'us, S.Shieldsas ir K.Tarczewskis po 12, S.Rodriguezas - 10.