„Fenerbahče“ lengviau atsikvėpė: vieno lyderių trauma nėra sunki, tačiau porą savaičių teks praleisti

Penktadienį Eurolygos rungtynių prieš Barselonos "Barcelona" (73:82) pirmajame kėlinyje čiurną susižeidė ir į aikštelę nebegrįžo vienas Stambulo "Fenerbahče" lyderių Janas Vesely.

Turkijos žiniasklaidoje suskubta spėlioti, ar į traumas linkęs čekas pasveiks iki ketvirtfinalio, į kurį Igorio Kokoškovo auklėtiniai buvo užsitikrinę patekimą jau prieš vakarykštes rungtynes.

Tačiau šeštadienį pranešta, kad trauma nėra sunki, J.Vesely į rikiuotę turėtų grįžti jau po dviejų savaičių.

Šiame Eurolygos sezone 30-metis 213 cm ūgio vidurio puolėjas vidutiniškai per 29 minutes pelno 13,2 taško (67,2 proc. dvit.), atkovoja 5,3 kamuolio, atlieka 2,8 rezultatyvaus perdavimo ir renka 18,4 naudingumo balo.

Stipriausio Senojo žemyno turnyro reguliariajame sezone Edgaro Ulanovo atstovaujamai "Fenerbahče" liko sužaisti paskutinį mačą namie prieš Madrido "Real".