K. Pangoso vedama „Zenit“ parklupdė Š. Jasikevičiaus auklėtinius ant menčių

VTB nuotr.

Šarūnas Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ komanda dramatišku pralaimėjimu startavo Eurolygos atkrintamosiose.

Katalonai pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse savo aikštėje 74:76 turėjo pripažinti Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkų pranašumą.

„Barcelona“ klubas antrajame kėlinyje turėjo 17 taškų deficitą (31:48). Šaro auklėtiniai po ilgosios pertraukos pradėjo mažinti atsilikimą ir rungtynių pabaigoje turėjo minimalią persvarą (72:71). Vis dėlto varžovai sėkmingiau sužaidė mačo pabaigą.

Rusai serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 0-1 ir įgijo namų aikštelės pranašumą.

Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas šį penktadienį taip pat Barselonoje.

Ši pergalė kiek apkarto „Zenit“ ekipai, nes ketvirtame kėlinyje traumą patyrė Artūras Gudaitis, kuris nesėkmingai nusileido ant parketo ir pasitempė čiurną.

Lietuvis iš viso rungtyniavo 9 minutes ir pelnė 5 taškus, atkovojo bei perėmė po kamuolį ir surinko 6 naudingumo balus.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 18, Cory Higginsas 15, Kyle`as Kuricas 12, Nikola Mirotičius 10.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 19, Willas Thomasas 12, K.C. Riversas 11.

„Barcelona“ laimėjo Eurolygos reguliarųjį sezoną (24/10), „Zenit“ užėmė aštuntą vietą (20/14).