Nervų karą laimėjusi „Barcelona“ išlygino serijos rezultatą

Kitą savaitę Sankt Peterburge Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai „Barcelonos“ komandai nebus lengva. Po pirmų dviejų „Barcelonos“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ akistatų Eurolygos ketvirtfinalyje rezultatas lygus 1:1.

Penktadienį antras šių ekipų rungtynes tik po pratęsimo 81:78 (13:16, 25:13, 10:19, 18:18; 15:12) laimėjo lietuvio treniruojamas Ispanijos klubas. Pirmą susitikimą trečiadienį Rusijos klubas buvo laimėjęs 76:74. Tąkart pergalę nulėmusį metimą, likus žaisti 10 sekundžių, atliko Kevinas Pangosas.

Penktadienį K. Pangosas taip pat galėjo išplėšti pergalę savo komandai, tačiau esant lygiam rezultatui (66:66) paskutinę „Zenit“ ataką jis užbaigė netaikliu metimu, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą. Per papildomas 5 minutes geriau sužaidė šeimininkai, laimėję dramatišką kovą ir išlyginę serijos rezultatą.

„Barcelonos“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Brandonas Daviesas. Per 31 min. jis pelnė 22 taškus (baudų metimai 12/13), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus. 15 taškų prie pergalės prisidėjo Cory Higginsas (baudų metimai 9/9). 9 taškai – Kyle‘o Kučiaus sąskaitoje.

Rusijos komandą, kurioje dėl trečiadienį patirtos traumos nežaidė Artūras Gudaitis, traukė K. Pangosas. Jis pataikė tik 1 tritaškį iš 7, 10 baudų metimų iš 13 ir iš viso pelnė 23 taškų. 17 taškų surinko Willas Thomasas, 12 – Austinas Hollinsas.

„Barcelona“ šiose rungtynėse metė net 44 baudų metimus, iš kurių pataikė 37 (84 %). Rusijos klubas nuo baudų linijos laimę bandė 19 kartų, tikslą pasiekė 15 metimų (79 %).

Trečios ir ketvirtos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 28 ir 30 dienomis Sankt Peterburge.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 22 (8 atk. kam.), Cory Higginsas 15, Kyle'as Kuričius 9, Nikola Mirotičius 8, Leandro Bolmaro 7.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 23, Willas Thomasas 17, Austinas Hollinsas 12, Tarikas Blackas 9 (7 atk. kam.), Billy Baronas 7.