„Bayern“ įveikė „AX Armani“ ir grumsis penktose serijos rungtynėse

Miuncheno „Bayern“ ekipai pavyko iškovoti pergalę žūtbūtinėse Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse. Jie namuose 85:82 po atkaklios kovos palaužė Milano „AX Armani“ krepšininkus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 2:2.

Beveik visą susitikimo laiką pirmavusi Italijos komanda rungtynių pabaigoje pridarė klaidų, kurios neleido jai laimėti bilieto į finalinio ketverto turnyrą.

Lūžio tašku galima laikyti vokiečių ekipos puolėjo Vladimiro Lučičiaus metimą, kai ore pagavęs kamuolį sugrūdo jį į krepšį ir dar gavęs teisę mesti baudos metimą jį realizavo.

Žaisti buvo likusios 23 sekundės ir šeimininkai pirmavo 83:82. Milano klubas savo atakos rezultatyviai neužbaigė, nes po vaizdo peržiūros teisėjai galiausiai nusprendė, jog gindamas Jamesas Gistas neprasižengė – pražanga buvo skirta į jį įsirėžusiam Kyle’ui Hinesui. Tad prie baudų metimo linijos stojęs V. Lučičius buvo taiklus, skirtumą padidindamas iki 3 taškų (85:82). Per likusias 8 sekundes „AX Armani” žaidėjai sugebėjo net du kartus mesti iš toli, taip bandydami išplėšti pratęsimą, tačiau kamuolys į krepšį įkristi nenorėjo.

Primename, kad vienintelė komanda, turinti kelialapį į finalo ketvertą, yra Maskvos CSKA.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Wade‘as Baldwinas per 31 minutę pelnė 18 taškų.

„AX Armani“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 28 taškus pelnęs Malcolmas Delaney

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 18, Paulas Zipseris 16, Vladimiras Lučičius ir JaJuanas Johnson po 12.

„AX Armani“: Malcolmas Delaney 28, Shavonas Shieldsas 17, Kevinas Punteris ir Zachas LeDay po 10.

Penktosios lemiamos rungtynės vyks Milane gegužės 4-ąją, antradienį.