C. Higginso dvitaškis išvedė Š. Jasikevičiaus auklėtinius į Eurolygos finalą

Šarūnas Jasikevičius su „Barcelona“ komanda iškopė į Eurolygos finalą.

Lietuvio treniruojami katalonai antrąjame finalo ketverto pusfinalyje po dramatiškos kovos 84:82 (27:24, 24:18, 16:29, 17:11) įveikė Milano „AX Armani“ ekipą.

Pergalę „Barcai“ atnešė Cory Higginso dvitaškis likus žaisti 0,8 sek. iki rungtynių pabaigos.

Sekmadienį dėl Eurolygos čempionų titulo Barselonos krepšininkai susigrums su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu.

Tuo metu „AX Armani“ mažajame finale susikaus su CSKA klubu.

Tiesa, likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos čiurnos traumą patyrė Nickas Calathesas. Iki šios akimirkos jis buvo įmetęs 17 taškų.

„Barcelona“ finale paskutinį sykį rungtyniavo 2010-aisiais.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21, Nickas Calathes 17, Cory Higginsas 11, Pau Gasolis 10, Kyle`as Kuricas 8.

„AX Armani“: Kevinas Punteris 23, Vladimiras Micovas 14, Shavonas Shieldsas 13, Sergio Rodriguezas 11, Malcolmas Delaney 9 (7 atk. kam.).