Lietuviškoji „Baskonia“ bei „Real“ nusileido Čempionų lygos klubams

Eurolygos sezonui besiruošiantys Vitorijos "Baskonia" su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu Madrido "Real" kontroliniuose mačuose nusileido Ispanijos ekipoms, kurios dalyvauja FIBA Čempionų lygoje.

Duško Ivanovičiaus treniruojami baskai 67:81 (14:18, 18:18, 22:20, 13:25) turėjo pripažinti Tenerifės "Lenovo" pranašumą.

R.Giedraitis per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 4 pražangas bei tiek pat kartų prasižengė pats ir surinko 9 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 17 minučių pridėjo 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 1 išprovokuotą bei 2 asmenines pražangas ir tenkinosi 1 efektyvumo balu.

Pralaimėjusiems 13 taškų pelnė Jaysonas Grangeris (5 rez. perd.), 11 – Landry Nnoko, 10 – Simone Fontecchio.

***

"Real" patyrė antrą nesėkmę iš tiek pat galimų. Pablo Laso kariauna 75:88 (16:28, 27:19, 16:18, 16:23) nusileido Malagos "Unicaja" krepšininkams.

Andalūzų gretose atsisveikinimo rungtynes sužaidė neseniai apie karjeros pabaigą paskelbęs Carlosas Cabezas, kuris prie pergalės prisidėjo 3 taškais. Nors 40-metis ispanas Malagoje paskutinį kartą rungtyniavo 2009 m., būtent šioje komandoje pradėjo karjerą ir žaidė 11 sezonų.

Į pergalę "Unicaja" vedė po 12 taškų surinkę Timas Abromaitis ir Jaime Fernandezas, 11 pridėjo Norrisas Cole'as.

"Karališkajam" klubui iš "Barcelonos" perėję Adamas Hanga ir Thomas Heurtelis pelnė po 11, Rudy Fernandezas, Vincentas Poirier ir Fabienas Causeuras – po 10 taškų.

***

Tuo metu Italijos supertaurės rungtynėse Tomo Dimšos atstovaujama Trevizo "Nutribullet" 68:58 nugalėjo Neapolio „Gevi“, kurioje žaidžia Arnas Velička.

T. Dimša nugalėtojams per 21 minutę pelnė 10 taškų, sugriebė 7 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėjusiems A. Velička per 27 minutes surinko 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.