„Baskonia“ iškovojo pergalę, o lietuviai žaidė rezultatyviai (Th. Walkupas prisidėjo prie „Olympiakos“ pergalės)

Draugiškos rungtynėse pergalę iškovojo Tado Sedekersio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa. Ji 88:72 (24:17, 20:14, 23:23, 21:18) nugalėjo Fuenlabrados „Urbas“ krepšininkus.

R. Giedraitis per 26 minutes įmetė 13 taškų, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, bet 3 kartus suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Tuo metu net T. Sedekerskis per 35 minutes pelnė 12 taškų, sugriebė 8 kamuolius bei užfiksavo 15 efektyvumo balų.

Už lietuvius rezultatyviau „Baskonia“ gretose rungtyniavo 23 taškus surinkęs Stevenas Enochas i

„Urbas“ komandoje išsiskyrė 16 taškų pelnęs Leonardas Meindlas.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 23, Landry Nnoko 16, Rokas Giedraitis 13, Tadas Sedekerskis 12.

„Urbas“: Leo Meindlas 16, Christanas Eyenga ir Kwanas Cheathamas po 14, Dušanas Rističius 12.

***

Tuo metu Pirėjo „Olympiakos“ ekipa 99:64 (27:15, 23:12, 23:24, 26:13) sutriuškino Lavrijaus „Megabolt“ komandą.

Nugalėtojams buvęs žalgirietis Thomas Walkupas pelnė 12 taškų.

Rezultatyviausiai „Olympiacos“ ekipoje rungtyniavo 20 taškų surinkęs Aleksandras Vezenkovas

„Megabolt“ klube po 11 taškų surinko Marcusas Lewisas ir Al-Wajidas Aminu.