A. Gudaitis išsibaudavo per 8 minutes, M. Kuzminskas neišsiskyrė, o „Zenit“ sutriuškino graikus

Zenit nuotr.

Prieš Eurolygos komandas nieko nepriešpastatęs Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" klubas paskutinę turnyro Kipre dieną iškovojo triuškinančią pergalę.

Xaviero Pascualio auklėtiniai net 79:51 (15:21, 26:7, 27:8, 11:15) nušlavė Lavrio "Megabolt" krepšininkus.

Lietuviai rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suoliuko bei žaidė nedaug, tačiau solidžiai išnaudojo aikštelėje praleistą laiką.

A.Gudaitis per nepilnas 8 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo net 3 metimus, privertė varžovus triskart pažeisti taisykles, tačiau su 8 naudingumo balais baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

M.Kuzminskas per 13 minučių įmetė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.) atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, išprovokavo pražangą, po kartą suklydo beri prasižengė ir užfiksavo 7 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 11 taškų surinkęs Sergejus Karasiovas (3/5 trit., 5 atk. kam.) bei po 10 pridėję Alexas Poythressas, Jordanas Mickey ir Conneris Frankampas.

Pralaimėjusiems Marcusas Lewisas pelnė 10, Tysonas Carteris (5 kl.) – 9 taškus.