R. Jokubaičio ir N. Hayeso debiutas Ispanijos lygoje paženklintas nelengva „Barcos“ pergale

Po nesėkmių kovojant dėl Katalonijos taurės bei Ispanijos Supertaurės finale Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pergalingai startavo ACB lygoje.

Šalies čempionės vardą ginanti Barselonos "Barcelona" namie po gana atkaklios 85:78 (26:14, 16:14, 16:30, 27:20) kovos palaužė Mursijos UCAM krepšininkus.

Likus pusantros minutės iki susitikimo pabaigos aikštės šeimininkai pirmavo vos 78:75, tačiau neleido varžovams perimti iniciatyvos.

Ispanijos pirmenybėse debiutavo ir du praėjusiame sezone Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėję žaidėjai – Rokas Jokubaitis ir Nigelas Hayesas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs amerikietis per 28 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs lietuvis per 9 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), sugriebė kamuolį, po kartą išprovokavo pražangą bei prasižengė pats ir užfiksavo 2 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 18 taškų surinkę Nikola Mirotičius ir Cory Higginsas (4 rez. perd.) bei 17 pridėjęs buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas (8/8 baudų, 7 išpr. praž.).

Svečiams Isaiah Tayloras pelnė 18, dar vienas buvęs žalgirietis Augusto Lima (7/8 dvit., 6 atk. kam.) – 15, Thaddas McFaddenas – 14 taškų.