„Panathinaikos“ turėjo paprakaituoti Supertaurės pusfinalyje

Panathinaikos nuotr.

Pirmuoju Graikijos Suipertaurės finalo dalyviu tapo šalies krepšinio grandas Atėnų "Panathinaikos" klubas.

Dimitrio Prifčio auklėtiniai Patruose vykstančio turnyro pusfinalyje 74:61 (23:21, 23:8, 7:17, 21:15) įveikė Lavrio "Megabolt" krepšininkus.

Eurolygos dalyviai per du kėlinius susikrovė solidų pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmę varžovai privertė vėl rimtai pakovoti dėl pergalės.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 23 ir 12 taškų surinkę Okaro White'as (9/11 dvit., 11 atk. kam.) ir Kendrickas Perry (3 per. kam.), 8 pridėjo Darylas Maconas (0/4 trit.), po 7 – Jehyve'as Loydas, Ioannis Papapetrou ir Howardas Sant-Roosas.

Pralaimėjusiems Jerry smithas (3/4 trit., 5 atk. kam.) 17, Kenny Goinsas (4/5 trit.) – 14 taškų.

Finale "Panathinaikos" lauks Patrų "Promitheas" ir Atėnų AEK poros nugalėtojas.