N. Mirotičiaus vedama Šaro kariauna turėjo vargo su M. Kačino klubu

Barcelona nuotr.

Nelengvą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (3-0).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 78:69 (23:15, 19:21, 18:19, 18:14) įveikė Lugo "Rio Breogan" (2-1) ekipą su Mindaugu Kačinu.

Priminsime, kad dviejuose pirmuose turuose nustebinęs Lugo klubas į ACB lygą grįžo po 14-os metų pertraukos.

Svečiai lemiamame ketvirtyje buvo sumažinę skirtumą, tačiau iki galo palaužti iki galo šalies čempionų ir Eurolygos finalo dalyvių nepajėgė.

R.Jokubaitis per 5 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), perėmė kamuolį ir užfiksavo 2 naudingumo balus.

M.Kačinas per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/3  dvit.), sugriebė 2 kamuolius ir pasižymėjo 2 efektyvumo balais.

"Barcelona": Nikola Mirotičius 22 (7 atk. kam., 10 išpr. praž., 32 naud. b.), Cory higginsas 15 (8/8 baudų), Nigelas Hayesas 14 (4/5 dvit., 2/3 trit., 2 atk. kam., 2 rez. perd., 2 per. kam., 14 naud. b.), Kyle'as Kuričius 8.

"Rio Breogan": Džananas Musa 14, Marko Lukovičius 12 (2/3 trit.), Trae Bellas-Hayesas 11 (4 rez. perd.), Rašidas Mahalbasičius 10 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyleris Kalinoskis 6.