S. WIlbekinas atvedė „Maccabi“ į dramatišką sezono starto pergalę

Maccabi nuotr.

Tel Avivo "Maccabi" (1/0) klubui savo sirgalių akivaizdoje pavyko naująjį Eurolygos sezoną atidaryti pergale.

Izraelio čempionai po dramatiškos kovos paskutinėmis sekundėmis 69:68 (25:18, 15:14, 14:26, 15:10) pranoko Miuncheno "Bayern" (0/1) kariauną.

Nors pirmoje mačo dalyje užtikrinčiau atrodė aikštės šeimininkai, trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė svečiai ir net persvėrė rezultatą savo naudai - 50:46.

Sustojusį "Maccabi" traukinį tempė tik Scottie Wilbekinas. Ketvirtajame kėlinyje po Othello Hunterio dvitaškio bavarai jau buvo priekyje 9 taškų skirtumu - 63:54.

Vis dėlto žydai ginklų nesudėjo ir kilo į lemiamą šturmą. Po S.Wilbekino tritaškio komandas jau skyrė tik 3 taškai - 62:65. Čia pat tas pats S.Wilbekinas pelnė 5 taškus be atsako ir vėl leido savo komandai būti priekyje 67:65.

Likus žaisti pusantros minutės Corey Waldenas smeigė tritaškį ir svečiai vėl buvo priekyje - 68:67.

Lemiamą žodį tarė "Maccabi" didvyris S.Wilbekinas, kuris išprovokavo varžovų pražangą bei realizavo baudų metimus - 69:68. Paskutinei atakai "Bayern" turėjo pakankamai laiko, tačiau Deshauno Thomaso ir Darruno Hilliardo tritaškiai nebuvo tikslūs ir pergalę šventė šeimininkai - 69:68.

Įdomu tai, kad S.Wilbekinas "Maccabi" gretose buvo vienintelis krepšininkas pelnęs dviženklį taškų skaičių.

"Maccabi": S.Wilbekinas (4/7 dvit., 4/6 trit., 8/8 baudos, 32 naud. balai) - 28, J.Dibartolomeo - 8, J.Nunnally (1/6 trit.) - 7, D.Williamsas - 6 taškai.

"Bayern": D.Thomasas (6/8 dvit.) - 15, C.Waldenas - 14, O.Hunteris - 11, A.Rubitas (2/4 dvit., 0/1 trit., 6/6 baudos) - 10 taškų.