R. Giedraitis – rezultatyviausias, T. Sedekerskis – naudingas, o „Baskonia“ – sutriuškinta

Skaudų antausį pirmajame Eurolygos mače gavo naudingai žaidusių Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (0-1).

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 50:75 (13:28, 9:19, 20:16, 8:12) triuškinamai pralaimėjo Pirėjo "Olympiacos" (1-0) krepšininkams.

Jau pirmoje susitikimo pusėje į gilų nokdauną pasiųsti baskai realizavo vos 41,2 (14/34) dvitaškių ir 16,7 proc. (4/24) – tolimų metimų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 31 minutę pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 6/6 baudų), sugriebė 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas, gavo bloką, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 21 minutę įmetė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po sykį suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 11 efektyvumo balų.

"Olympiacos": Saša Vezenkovas 16, Moustapha Fallas 11 (5/6 dvit.), Kostas Sloukas 10 (6 rez. perd.), Shaquille'as McKissicas (2/2 trit., 6 atk. kam.) ir Kostas Papanikolaou po 8, Tyleris Dorsey 7... Thomasas Walkupas 2 (15 min., 2 atk. kam., 3 rez. perd., 3 naud. b.).

"Baskonia": Rokas Giedraitis 15 (1/5 trit., 6 atk. kam.), Matthew Costello 11 (9 atk. kam.), Stevenas Enochas 7, Landry Nnoko 6 (7 atk. kam., 4 bl.).