UNIKS laimėjo atkaklų mūšį ir paliko „Bayern“ be pergalių

Pirmą pergalę šio sezono Eurolygoje iškovojo po ilgos pertraukos į turnyrą grįžusi Kazanės UNICS (1-2) komanda.

Rusijos klubas namie po atkaklios ir permainingos kovos 73:70 (12:19, 14:18, 19:13, 28:20) palaužė Miuncheno "Bayern" (0-3) krepšininkus.

Praėjusiame sezone kaip reikiant patriukšmavę Andrea Trinchieri auklėtiniai po trijų turų lieka neatsidarę pergalių sąskaitos.

Aikštės šeimininkai likus 3 minutėms pirmavo užtikrintai – 67:55. Tuomet svečiai pakilo į lemiamą mūšį bei lipo varžovams ant kulnų, tačiau persverti rezultato nespėjo.

Rusijos komanda realizavo net 47,4 proc. (9/19) tolimų metimų, o bavarai pataikė vos 36 proc. (9/25) dvitaškių.

UNICS: Isaiah Canaanas 21 (5/9 trit., 4 rez. perd., 5 kl.), Lorenzo Brownas 17 (2/3 trit., 5 rez. perd.), Mario Hezonja 15 (6 atk. kam.), Tonye Jekiri 7 (10 atk. kam.).

"Bayern": Darrunas Hilliardas 17 (1/7 dvit., 4/10 trit., 7 atk. kam.), Corey Waldenas 16 (4/7 trit.), Deshawnas Thomasas (1/5 trit., 5 kl.) ir Ognjenas Jaramazas (3/4 trit.) po 11... Augustine'as Rubitas 2 (1/5 dvit.).