Eurolygos čempionai sensacingai krito ir Prancūzijoje

Eurolygos čempionai Stambulo "Anadolu Efes" (0-3) krepšininkai patyrė sensacingą pralaimėjimą ir vis dar lieka be pergalių.

Ergino Atamano auklėtiniai Prancūzijoje po dramatiškos kovos 73:75 (25:20, 24:15, 13:18, 11:22) turėjo pripažinti netikėtai į turnyrinės lentelės viršūnę pakilusios Vilerbano ASVEL (3-0) ekipos pranašumą.

Aikštės šeimininkai perėmė žaidimo kontrolę po ilgosios pertraukos, o lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 14:5 ir jo viduryje išlygino rezultatą – 67:67.

Dvi minutes abi komandos nepelnė taškus, o ledus tolimu šūviu pralaužė Turkijos ekipos lyderis Vasilije Micičius. Visgi likus pusantros minutės 73:70 pirmavo T.J.Parkerio auklėtiniai. Dar kartą iš toli pataikęs V.Micičius vėliau šovė pro šalį, o likus 12 sekundžių savo paties metimą pataisė Kostas Antetokounmpo – 75:73. Shane'o Larkino tritaškis tikslo nepasiekė.

ASVEL: Chrisas Jonesas 16 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Williamas Howardas 13, Paulis Lacombe 11, Kostas Antetokounmpo (5/6 dvit.) ir Dylanas Osetkowskis (3 per. kam.) po 10, Elie Okobo 7 (1/5 trit., 10 rez. perd., 4 per. kam., 6 kl.).

"Anadolu Efes": Vasilije Micičius 24 (4/7 trit., 3 per. kam., 8 kl.), Shane'as Larkinas 16 (2/6 trit., 6 rez. perd., 4 kl.), Rodrigue Beaubois 13 (2/3 trit.), Tiboras Pleissas 8 (11 atk. kam., 3 per. kam.), Adrienas Moermanas 6 (5 atk. kam.).