Traumą patyrusio M. Jameso vedamas „Monaco“ su D. Motiejūnu krito Madride

Monaco nuotr.

Įspūdingai atsitiesęs Eurolygos debiutantas Monako "AS Monaco" (2-1) klubas su Donatu Motiejūnu patyrė pirmą nesėkmę turnyre.

Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai išvykoje po atkaklios ir permainingos kovos 86:94 (12:30, 27:21, 26:21, 21:22) nusileido Madrido "Real" (2-1) krepšininkams.

Pablo Laso kariauna rungtynes pradėjo pasiųsdama varžovus į nokdauną – 13:1. Trečiojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai jau pirmavo net 46:22.

Svečiai nenuleido rankų ir, daugiausia Eurolygos žvaigždės Mike'o Jameso pastangomis, pradėjo vytis varžovus bei, likus 3 minutėms iki dvikovos pabaigos išsiveržė į priekį – 83:81. Visgi Ispanijos vicečempionai susitikimą užbaigė laimėdami 13:3.

Likus 44 sekundėms iki finalinės sirenos M.Jamesas nesėkmingai nusileido ant parketo mesdamas iš toli ir patyrė traumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas per 17 minučių pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 2/4 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, fgavo bloką, dukart pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

"Real": Guerschonas Yabusele 18 (2/2 trit., 8/9 baudų, 25 naud. b.), Thomasas Heurtelis 13(5 atk. kam., 7 rez. perd.), Fabienas Causeuras 12 (4 rez. perd.), Walteris Tavaresas (6 atk. kam.) ir Adamas Hanga po 9, Jeffery Tayloras 8.

"AS Monaco": Mike'as Jamesas 24 (6/10 trit., 10 rez.perd., 34 naud. b.), Donta Hallas 12 (7 atk. kam.), Willas Thomasas 11 (4/4 dvit.), Donatas Motiejūnas 9, Leo Westermannas (1/5 trit.) ir Danilo Andjušičius po 8.