R. Giedraičio ir T. Sedekerskio klubas antrą pergalę Eurolygoje iškovojo Vokietijoje

Antrąją pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (2-2) komanda.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 80:76 (21:15, 31:14, 10:18, 18:29) palaužė Berlyno ALBA (1-3) krepšininkus.

Po dviejų kėlinių kvepėjo dideliu sutriuškinimu: baskai pirmavo net 52:29. Visgi klubo simboliu tapusio Luke'o Sikmos vedami Vokietijos čempionai po ilgosios pertraukos privertė pasinervinti varžovus ir rimtai pakovojo dėl pergalės.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 29 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 9 naudingumo balus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 21 minutę įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, triskart prasižengė ir užfiksavo 8 efektyvumo balus.

ALBA: Luke'as Sikma 19 (2/3 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 29 naud. b.), Oscaras da Silva 15 (6/7 dvit., 6 atk. kam.), Yovelis Zoosmanas 9 (0/4 dvit., 3/4 trit.), Maodo Lo 8, Jaleenas Smithas (0/6 trit., 5 rez. perd.) ir Tamiras Blattas (4 rez. perd.) po 6.

"Baskonia": Simone Fontecchio 17 (3/6 trit., 3 per. kam.), Jaysonas Grangeris 15 (3/6 trit., 6 rez. perd.), Matthew Costello 10 (2 bl.), Vanja Marinkovičius (3/4 trit.) ir Landry Nnoko (6 atk. kam., 5 kl.) po 9, Rokas Giedraitis 8.