Eurolygos čempionai pagaliau išvargo pirmąją pergalę

Pirmą pergalę 2021-2022 metų Eurolygos sezone tik penktajame ture pasiekė Stambulo "Anadolu Efes" (1/4) komanda.

Eurolygos čempionų titulą ginantis Turikijos klubas namuose po permainingos kovos 71:68 (18:22, 14:15, 15:14, 24:17) įveikė Kazanės "Unics" (1/4) krepšininkus.

Rungtynių favoritai susitikimą pradėjo vangiai - po dešimties minučių atsiliko 4 taškais, o ir antrajame kėlinyje Ergino Atamano kariaunos puolimo mašina neužsikūrė - 32:37.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai buvo išsiveržę į priekį - 38:37, tačiau prieš lemiamą ketvirtį svečiai vėl susigrąžino pranašumą - 51:47.

Po Elijah Bryanto tolimo metimo "Anadolu Efes" vėl buvo priekyje 54:53. Gynyboje atsakingai dirbę turkai toliau pirmavo - 62:58. Adriano Moermano tritaškis likus žaisti dvi minutes iš esmės nulėmė mačo nugalėtoją.

"Anadolu Efes": R. Beaouboisas ir E. Bryantas po 14, T. Pleissas (6 atk. kam.) - 12, A. Moermanas (9 atk. kam.) - 10, Sh. Larkinas (5 rez. perd., 6 kl.) - 8 taškai.

"Unics": I. Canaanas (3/5 trit.) ir L. Brownas po 16, M.Hezonja (7 atk. kam.) - 13, T. Jekiri - 8 taškai.