„Real“ namie paskutinėmis sekundėmis parklupdė „Fenerbahče“

Dar viena dramatiška kova baigėsi paskutinės Eurolygos penktojo turo pirmosios dienos rungtynės, kuriose trečią pergalę iš eilės iškovojo Madrido "Real" (4-1).

Pablo Laso auklėtiniai namie tik paskutinėmis sekundėmis 70:69 (10:15, 25:26, 15:11, 20:17) palaužė Stambulo "Fenerbahče" (2-3) krepšininkus.

"Real" vertėsi be pagrindinio vidurio puolėjo ir naudingiausio komandos žaidėjo Walterio Tavareso.

Likus pusei minutės Fabienas Causeuras sumažino šeimininkų deficitą iki minimumo, po 20 sekundžių Pierria Henry nepataikė iš toli, o Vincentas Poirier baudų metimais persvėrė rezultatą – 70:69.

Po Aleksandro Džordževičiaus paimtos pertraukėlės svečiai atakavo paskutinę sekundę, tačiau pergalę galėjęs išplėšti Marialo Shayoko tolimas šūvis buvo netaiklus.

"Real": Fabienas Causeuras 16 (2/2 dvit., 4/7 trit.), Thomasas Heurtelis 10 (1/5 dvit.), Carlosas Alocenas 8, Alberto Abalde 7 (1/5 trit.)... Vincentas Poirier 5 (17 atk. kam.).

"Fenerbahče": Nando De Colo 11 (6 rez. perd.), Janas Vesely 10, Achille Polonara (5 atk. kam.) ir Pierria Henry po 9, Melihas Mahmutoglu 7.