N. Mirotičius išplėšė pergalę paskutinę sekundę, R. Jokubaitis pasirodė labai blankiai

Dar vieną itin sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo pralaimėjimo kartėlio taip ir nepatyrę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.

Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (6-0) Turkijoje 76:74 (15:20, 20:9, 14:19, 27:26) palaužė Aleksandro Džordževičiaus treniruojamus Stambulo "Fenerbahče" (2-4) krepšininkus.

Š.Jasikevičiui tai buvo jubiliejinė 100-oji pergalė Eurolygoje vyriausiojo trenerio poste. Strategui iš Lietuvos pasiekti šią ribą prireikė 186-erių rungtynių. Su savo gimtojo miesto Kauno "Žalgiriu" Šaras pasiekė 66-ias pergales, o atvykęs į Kataloniją pridėjo 34-ąją.

Likus 6 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Turkijos vicečempionų centras Devinas Bookeris išlygino rezultatą – 74:74. Tačiau pratęsimo nebuvo – ryškiausia katalonų klubo žvaigždė Nikola Mirotičius dvitaškiu išplėšė pergalę.

R.Jokubaitis aikštelėje praleido vos 5 minutes 25 sekundes bei pasižymėjo tik 2 klaidomis ir -2 efektyvumo balais.

"Fenerbahče": Janas Vesely 24 (10/14 dvit., 8 atk. kam., 29 naud. b.), Marko Guduričius 17 (3/4 trit., 22 naud. b.), Devinas Bookeris 8... Nando De Colo 4 (6 kl., -2 naud. b.).

"Barcelona": Cory Higginsas 18, Brandonas Daviesas 16 (6/8 dvit., 4 per. kam., 20 naud. b.), Nickas Calathesas 11 (7 rez. perd.), Nikola Mirotičius (0/6 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam., 4 kl.) ir Rolandas Šmitas (7atk. kam.) po 8.