T. Sedekerskis pagerino asmeninį rekordą Eurolygoje, tačiau baskai krito Rusijoje

Tadas Sedekerskis sužaidė vienas geriausių rungtynių Eurolygoje, tačiau jo ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (3-3) patyrė nesėkmę.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 69:83 (17:24, 6:24, 21:18, 25:17) nusileido Kazanės UNIKS (2-4) krepšininkams.

Traumą patyręs "Baskonia" lyderis R.Giedraitis į Rusiją neskrido bei praleis ir antrąjį dvigubos savaitės mačą prieš Sankt Peterburgo "Zenit".

Po dviejų kėlinių (23:48) atrodė, kad svečiai bus žiauriai sutriuškinti, tačiau baskai atsitiesė ir pralaimėjo garbingu skirtumu.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Sedekerskis per 29 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 1/5 trit., 0/2 baudų), atkovojo 12 (5 – puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, gavo bloką ir surinko 20 naudingumo balų.

12 atkovotų kamuolių – asmeninis lietuvio rekordas Eurolygoje, ankstesnis buvo 11.

UNIKS: Johnas Brownas (6 atk. kam., 5 per. kam.) ir Andrejus Voroncevičius (4/6 trit., 7 atk. kam., 2 bl.) po 14, Jerrellas Brantley 11, Isaiah Canaah 9, Mario Hezonja 8 (0/4 trit., 5 atk. kam.).

"Baskonia": Wade'as Baldwinas 23 (5 atk. kam., 4 kl.), Matthew Costello 18 (2/3 trit., 9 atk. kam., 2 bl.), Tadas Sedekerskis 11 (12 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 8 (4 kl.).