ASVEL namų tvirtovę apgynė patiesdama CSKA

Žymių pavardžių sudėtyje neturintis Vilerbano ASVEL (4/2) klubas nepaliauja stebinti krepšinio aistruolių Eurolygos turnyre.

T.J. Parkerio vadovaujama ekipa savo aistruolių akivaizdoje po dramatiškos kovos 70:68 (26:13, 13:17, 14:26, 17:12) nukovė Maskvos CSKA (4/2) krepšininkus.

Po šios prancūzų pergalės abi komandos turnyrinėje lentelėje žengia greta - su tokiu pačiu pergalių ir pralaimėjimų santykiu dalijasi 4-7 vietas.

Pirmąjį ketvirtį kaip iš natų sužaidę aikštės šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą (26:13), tačiau susitikikmo eigoje jų pranšumas tirpo, kol trečiajame kėlinyje svečiai išsiveržė į priekį - 50:49.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje užvirė drama. Likus dviems minutėms po Elie Okobo dvitaškio ASVEL išsiveržė į priekį - 68:67. CSKA turėjo kelis puikius šansus susigrąžinti pranašumą, tačiau jų neišnaudojo - Johannesas Voigtmannas nepataikė iš toli, o Danielis Hackettas nesugebėjo realizuoti abiejų baudų metimų.

Prancūzų pergalę įvirtino to paties E. Okobo dvitaškis likus žaisti 12 sekundžių. CSKA bandė išsigelbėti, tačiau to padaryti nepavyko - 70:68.

ASVEL: E. Okobo - 14, Y. Fallas (10 atk. kam.) - 12, D. Lighty - 10, Ch. Jonesas - 9, M. Strazelis - 6 taškai.

CSKA: D. Hackettas (5/9 dvit., 2/4 trit.) - 16, J. Voigtmannas (6 atk. kam.) - 13, A.Shvedas (1/4 trit.) - 10, J. Bolomboy'us ir I. Lundbergas po 8 taškus.