R. Giedraičio vedama „Baskonia“ naujo trenerio debiutą pažymėjo pergale

Vitorijos "Baskonia" klube, kuriam atstovauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis, vyriausiojo trenerio permainos davė teigiamą impulsą.

Jau debiutinėse Neveno Spahijos rungtynėse baskai nutraukė užsitęsusią pralaimėjimų seriją Eurolygoje namuose 93:74 (25:22, 30:10, 13:21, 25:21) įveikdami Belgrado "Crvena Zvezda" (4/6) krepšininkus.

R. Giedraitis buvo vienas pagrindinių vedlių į pergalę. Lietuvis per 31 minutę įmetė 21 tašką (2/3 dvit., 5/8 trit., 2/2 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo ir prasižengė po kartą bei surinko 23 naudingumo balus.

21 minutę žaidęs T. Sedekerskis pasižymėjo 9 taškais (0/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir pats gavo bloką, kartą išprovokavo pražangą bei užfiksavo 9 efektyvumo balus.

"Baskonia": S. Enochas (11 atk. kam.) - 23, R. Giedraitis - 21, W. Baldwinas - 14 taškų.

"Crvena Zvezda": N. Ivanovičius (7 rez. perd.) - 21, M. Zirbesas - 12, O. Dobiričius ir A. Hollinsas po 11, O. Kuzmičius (8 atk. kam.) - 10 taškų.