E. Ulanovas: „Smagu pradėti rinkti pergales nuo dvigubos savaitės“ (VIDEO)

Kauno „Žalgiris“ Eurolygos dvigubos savaitės metu iškovojo antrą pergalę iš eilės. Kauniečiai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 86:75 (16:18, 22:11, 26:30, 22:16) įveikė Stambulo „Fenerbahce“ komandą.

Šiame mače „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas per 26 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Po mačo E. Ulanovas dėkojo sirgaliams už palaikymą.

„Smagu pradėti rinkti pergales nuo dvigubos savaitės. Matėsi, kad galime laimėti. Laimėti dvigubą savaitę visada yra sunkiau, kai laimi pirmąsias rungtynes.

Gynyba antrajame kėlinyje buvo pasakiška, o trečiasis kėlinys buvo neabejotinai sunkiausias. Žinomoje, kad jie po pertraukos išeis užsivedę ir duos kontaktą. Greitai susirinkome keturias pražangas, bet atsilaikėme, nes rungtyniavome komandiškai“, - pasakojo Ulė.