„Real“ puolėjas G. Yabusele dvitaškiu išplėšė pergalę prieš „Maccabi“

Tikrame Senojo žemyno krepšinio grandų dvikovos trileryje Eurolygoje triumfavo į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilęs Madrido "Real" (11-2).

Pablo Laso auklėtiniai namie paskutinėmis sekundėmis 72:70 (20:18, 17:20, 13:21, 22:11) palaužė Tel Avivo "Maccabi" (7-6) krepšininkus.

Izraelio čempionai pralaimėjo jau trečią kartą iš eilės, o ispanai pergalių seriją pratęsė iki šešių.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui svečiai pirmavo 65:58, tuomet šeimininkai spurtavo 10:2 ir paskutinę minutę išsiveržė į priekį – 68:67 bei galėjo dar padidinti skirtumą, tačiau Ante Žižičius blokavo Thomaso Heurtelio metimą.

Visgi prancūzas netrukus ištaisė savo klaidą – po varžovų klaidos pataikė dvitaškį. Likus 19 sekundžių Derrickas Williamsas tolimu šūviu išlygino rezultatą – 70:70. Likus 3 sekundėms Guerschonas Yabusele pataikė pergalingą dvitaškį.

"Real": Guerschonas Yabusele (5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Thomasas Heurtelis (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 15, Vincentas Poirier 11 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Walteris Tavaresas 9 (8 atk. kam., 2 bl.), Adamas Hanga 7 (2/6 dvit.).

"Maccabi": Scottie Wilbekinas 14 (3/8 dvit., 1/6 trit., 5 rez. perd., 4 kl.), Ante Žižičius (5/6 dvit., 3 bl.) ir Keenanas Evansas po 10, Derrickas Williamsas ir Jalenas Reynoldsas po 8, Ozas Blayzeras 6 (2/2 trit.).