R. Giedraitis buvo vienas vedlių į triuškinančią baskų pergalę Eurolygoje

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (5-9).

Neveno Spahijos auklėtiniai namie 91:66 (19:19, 26:25, 24:11, 22:11) nepaliko vilčių Vilerbano ASVEL (7-7) krepšininkams.

Penktą nesėkmę per pastaruosius šešis mačus patyrę prancūzai laikėsi du kėlinius, tačiau visiškai subyrėjo po ilgosios pertraukos.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, bet jų indėlis buvo labai skirtingas.

R.Giedraitis per 21 minutę pelnė 15 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit.,4/4 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, gavo bloką ir surinko 17 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 15 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

"Baskonia": Rokas Giedraitis ir Simone Fontecchio (3/3 trit.) po 15, Stevenas Enochas 14 (5 atk. kam.0, Wade'as Baldwinas (6 rez. perd.) ir Matthew Costello (6 atk. kam.) po 13.

ASVEL: Chrisas Jonesas 17 (21 naud. b.), Victoras Wembanyama 10 (1/8 dvit., 5 atk. kam., 3 bl.), Jamesas Gistas 8 (2/3 trit.), Elie Okobo 7 (1/4 dvit., 1/4 trit., 5 rez. perd.).