Š. Jasikevičius: „Svarbiausia atgauti jėgas ir išlaikyti vakarykštę dvasią“

Š. Jasikevičius: „Svarbiausia atgauti jėgas ir išlaikyti vakarykštę dvasią“

Barcelona nuotr.

Jau šiandien Šarūno Jasikevičiaus laukia antrasis dvigubos Eurolygos savaitės mačas.Į Barseloną atvyksta praėjusių metų čempionai iš Stambulo.

Prieš šį susitikimą katalonų treneris teigė, kad laukia sudėtingos rungtynės, bei pažymėjo, kad svarbiausia atgauti jėgas ir išlaikyti dvasią, kurią turėjo prieš dvi dienas:

"Kiekvienos rungtynės sudėtingos, o tuo labiau prieš "Efes". Mūsų prioritetas atgauti jėgas ir išlaikyti vakar dienos dvasią, net jei to nepakako. Įdėjome daug pastangų. Neketiname keisti dalykų, nes tai neįmanoma, bet kai kuriuos žaidėjus teks rotuoti. Tai nauja galimybė prieš mūsų žiūrovus, labai gražus iššūkis. Abi komandos labai geros ir tikiuosi galėsime atnešti džiaugsmo savo sirgaliams." - sakė Šaras.


Š.Jasikevičius taip pat gražiu žodžiu atsiliepė apie komandos sirgalius, kurie pasak trenerio myli "Barcą":

"Manau, kad "Palau" myli šią komandą labai, atmosfera atrodo vis gerėja. Žinau, kad pralaimėjimai "Palau" nepatinka ir tai šiek tiek sumažina atmosferą, kas yra normalu. Bet bendrai paėmus turėtume būti labai laimingi kaip žmonės yra su komanda." - kalbėjo Š.Jasikevičius.Sarunas13lt.blogspot.com

Video rekomendacijos: