M. Jameso vedamas „Monaco“ išsivežė pergalę iš Miuncheno

Antradienį namuose Kauno "Žalgirį" įveikusi Miuncheno "Bayern" (8/11) dvigubos Eurolygos savaitės vien laimėjimais paženklinti nesugebėjo.

Bavarai namie 78:83 (18:19, 17:21, 19:22, 24:21) turėjo pripažinti Donato Motiejūno atstovaujamos Monako "AS Monaco" (8/11) ekipos pranašumą, kuri pagal pergalių ir pralaimėjimų santykį pavijo Vokietijos klubą.

26 minutes žaidęs D. Motiejūnas prie pergalės prisidėjo 10 taškų (5/8 dvit., 0/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį perėmė kamuolį ir suklydo, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius prasižengė bei užfiksavo 15 naudingumo balų.

Svečius į pergalę vedė Mike'as Jamesas, kurio kraityje 26 taškai (5/10 dvit., 5/7 trit., 1/3 baudos) ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Amerikietis labai svarbiu metu pataikė tolimą metimą, kuris nokautavo varžovus. Likus žaisti pusantros minutės Corey Waldenas dvitaškiu svečių atsilikimą buvo sumažinęs iki 4 taškų - 72:76. Jau kitoje atakoje iniciatyvos į savo rankas ėmęsis M. Jamesas įskraidino tolimą šūvį ir iš esmės nulėmė susitikimo baigtį.

"Bayern": C. Waldenas (5/10 trit., 34 naud. balai) - 26, V. Lučičius - 14, D. Thomasas - 9, O. Hunteris - 8 taškai.

"Monaco": M. Jamesas - 26, D. Andjusičius (3/3 trit.) - 16, D. Baconas - 11, D. Motiejūnas - 10, W. Thomasas - 7 taškai.