J. Zdovcas: „Kai „Maccabi“ pagavo ritmą, tapo nesustabdomais“ (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po ilgos pertraukos sugrįžo į „Žalgirio“ areną, tačiau liko be pergalės. Jure Zdovco auklėtiniai rezultatu 78:94 (19:21, 28:26, 13:17, 18:30) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ klubui.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris Jure Zdovcas pabrėžė labiausiai nuvylusius aspektus.

„Jie žaidė puikias rungtynes – ilgai nebuvau matęs tokio šių žaidėjų pasirodymo. Stengėmės, buvome kartu tris kėlinius. Mums padėjo gera pirmoji rungtynių pusė, tačiau mes neišnaudojome savo pražangų ir žaidėme per minkštai. Kai jie pagavo ritmą, tapo nesustabdomais. Manau, kad gynyboje sužaidėme pernelyg konservatyviai, kažko išsigandome. Šiek tiek nervina, kai gerą sportinę formą įgavę žaidėjai vėl susižeidžia ar suserga, nėra stabilumo.

Dėl Janio Strelnieko traumos, tai jos rimtumas paaiškės rytoj, kai bus atlikti tyrimai. Vakar jis dalyvavo treniruotėje ir jautėsi gerai. Tikėjomės, kad šiandien jis žais 10-15 minučių.

Ant Mareko buvau supykęs, nes negalima paskutinėmis mačo akimirkomis gintis nuleistomis rankomis prieš Derricką Williamsą. Negali būti žiūrovų. Tai mane labai nuliūdino“, - pasakojo slovėnas.