„Real“ po atkaklios kovos įveikė „Olympiakos“ (VIDEO)

Real nuotr.

Eurolygoje dar vieną pergalę iškovojo Madrido „Real“ (19/3) ekipa, kuri namuose 75:67 (10:15, 14:23, 26:13, 25:16) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ (12/9) klubą.

„Olympiakos“ komandai tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

Ketvirtajame kėlinyje itin skausmingai ant parketo parkrito „Real“ aukštaūgis Vincentas Poirier. Jam OLY puolėjas Shaquielle'as McKissicas alkūne išmušė dantį. Teisėjai amerikiečiui skyrė nesportinę pražangą.

Susitikimui teisėjavo ir lietuvis Saulius Račys.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Thomasas Heurtelis, kuris per 24 minutes pelnė 20 taškų.

„Real“: Thomas Heurtel 20, Walter Tavares ir Guerschon Yabusele (9 atk. kam.) po 11, Rudy Fernandezas ir Sergio Lullas po 8 taškus.

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas 16, Tyler Dorsey 13, Kostas Sloukas 12, Moustapha Fallas 8, Thomas Walkupas 6 taškai.