„Anadolu Efes“ turėjo paprakaituoti prieš Vilerbano klubą

Svarbią pergalę kovojant dėl patekimo į Eurolygos atkrintamąsias iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (12/11) komanda.

Ergino Atamano auklėtiniai savo aikštėje tik po atkaklios kovos 78:72 (15:16, 17:20, 22:14, 24:22) palaužė Vilerbano ASVEL (9/15) krepšininkų pasipriešinimą.

Po šios pergalės "Anadolu Efes" pakilo į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą.

Sužaidus pusę rungtynių Stambule šeimininkavo svečiai, kurie buvo priekyje 36:32. Po pertraukos "Anadolu Efes" atrado ginklų puolime, o po Chriso Singletono baudų metimų persvėrė rezultatą - 41:40. Vis dėlto prancūzai neleido varžovams nutolti reikšmingu skirtumu - 52:49.

Svarbiausią susitikimo spurtą Turkijos čempionai surengė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Po Shane'o Larkino dvitaškio komandas jau skyrė dviženklis skirtumas - 65:54. Nepaisant to ASVEL nesudėjo ginklų anksčiau laiko ir likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes atkūrė intrigą - 66:71. Vis dėlto labiau patyrę aikštės šeimininkai atlaikė varžovų šturmą ir šventė pergalę - 78:72.

"Anadolu Efes": Sh. Larkinas (4/7 trit., 8 rez. perd.) - 19, K. Simonas - 14, T. Pleissas (6 atk. kam.) - 12, R. Beauboisas - 10, B. Dunstonas - 9 taškai.

ASVEL: M. Knightas (12 atk. kam.) - 21, M. Strazelis ir Ch. Jonesas po 13, D. Osetkowskis - 7 taškai.