„Anadolu Efes“ puolimo banga tiesiog nuplovė „Maccabi“

Stopkadras nuotr.

Triuškinančią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo dėl vietos aštuntuke kovojanti Stambulo "Anadolu Efes" (13/12) komanda.

Ties atkrintamųjų riba balansuojantys Eurolygos čempionai namie 109:77 (21:10, 24:21, 29:16, 35:30) sutriuškino Tel Avivo "Maccabi" (11/13) krepšininkus.

Šiose rungtynėse intriga ėmė blėsti nuo pat jų pradžios. Pirmąsias dešimt minučių dviženkle persvarą laimėję aikštės šeimininkai iki pertraukos susikrovė 14 taškų pranašumą - 45:31.

Antroje mačo dalyje "Anadolu Efes" nebesismulkino ir smogę varžovams galinga atkarpa 15:2 pasiuntė į nokautą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė per 30 taškų - 83:52 ir intriga Stambule nebekvepėjo nė iš tolo.

"Anadolu Efes": V. Micičius (4/5 trit., 10 ez. perd.) - 20, A. Moermanas (5/7 trit.) - 17,  Sh. Larkinas (4/6 trit., 6 rez. perd.) - 16, R. Beauboisas (3/5 trit.) - 13, J. Andersonas (6 min., 3/3 trit.), B. Dunstonas ir E. Bryantas po 8 taškus.

"Maccabi": A. Žižičius (8 atk. kam.) ir S. Wilbekinas po 17, J. Dibartolomeo - 10, J. Nunnally - 7 taškai.