Vieną geriausių karjeros mačų sužaidęs buvęs žalgirietis Atėnuose neišgelbėjo „Crvena Zvezda“ ekipos

Net penkis žaidėjus į Graikijos rinktinę atrankos į 2023 metų pasaulio čempionatą rungtynėms išleidusiam Atėnų "Panathinaikos" (7-17) iškovoti pergalės Eurolygoje.

Dimitrio Prifčio auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje po dramatiškos kovos 79:73 (17:23, 25:18, 17:18, 20:14) palaužė Belgrado "Crvena Zvezda" (9-15) krepšininkus.

Likus pustrečios minutės rezultatas buvo lygus (71:71), tačiau vėliau svečiai sugebėjo sukrapštyti vos 2 taškus.

Vieną geriausių karjeros Eurolygoje mačų sužaidė Serbijos ekipos marškinėlius vilkintis buvęs žalgirietis Aaronas White'as, kuris per 31 minutę pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 1/4 trit., 7/8 baudų), atkovojo 12 (5 – puolime) bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Amerikiečio rekordas Eurolygoje – 31 efektyvumo balas.

"Panathinaikos": Nemanja Nedovičius 25 (4/5 dvit., 4/7 trit., 5 rez. perd., 25 naud. b.), Vasilis Kavvadas 17 (8/10 dvit., 6 atk. kam., 22 naud. b.), Jeremy Evansas (9 atk. kam.) ir Howardas Sant-Roosas po 8, Darylas Maconas 7 (5 rez. perd.).

"Crvena Zvezda": Aaronas White'as 14 (12 atk. kam., 27 naud. b.), Austinas Hollinsas 13 (3/6 trit.), Nikola Kaliničius 12 (0/5 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Nate'as Woltersas (1/4 baudų) ir Luka Mitrovičius po 10, Ognjenas Dobričius 8.