Dramatiškai „Crvena Zvezda“ pergalei padėjo ir trenerio pareikalauta peržiūra

Aba-liga nuotr.

Dramatišką pergalę Eurolygos atidėtame 19-ajame ture sekmadienį iškovojo Belgrado "Crvena Zvezda" (10-15).

Serbijos klubas namie paskutinę minutę 74:69 (20:18, 21:19, 18:23, 15:9) palaužė Stambulo "Fenerbahče" (2-12) krepšininkus.

Likus pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai pirmavo minimaliai, o varžovai po netaiklaus metimo sugriebė kamuolį puolime. Dejanas Radonjičius pareikalavo peržiūros, po kurios kamuolys buvo atiduotas serbams.

Netrukus Nikola Kaliničius realizavo baudų metimus, Achille Polonaros metimą blokavo Dejanas Davidovacas, o buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas dvitaškiu įtvirtino pergalę.

"Crvena Zvezda": Nikola Kaliničius 11 (0/4 trit.), Dejanas Davidovacas (2/3 trit., 6 atk. kam.), Luka Mitrovičius (6 atk. kam.) ir Ognjenas Dobričius po 9, Ognjenas Kuzmičius 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam.).

"Fenerbahče": Danilo Barthelis 15 (5/6 dvit.), Marko Guduričius 14 (2/9 trit.), Devinas Bookeris (7 atk. kam.) ir DyShawnas Pierre'as po 11... Nando De Colo 3 (0/1 dvit., 1/4 trit., 6 rez. perd.).