V. Micičius metimu su sirena išplėšė pergalę ir „Anadolu Efes“ klubui bilietą į Eurolygos finalą

Ketvirtadienį startavo Eurolygos finalo ketverto varžybos, o pirmose pusfinalio rungtynėse pergalę iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“. Ergino Atamano auklėtiniai 77:74 (18:21, 24:22, 24:20, 11:11) įveikė  Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus.

Rungtynių didvyriu tapo Vasilije Micičius, pataikęs lemiamą tritaškį su sirena ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Finale titulą ginančio Stambulo klubo lauks „Barcelona“ ir Madrido „Real“ poros nugalėtojas.

Primename, kad vienas iš šių rungtynių teisėjų buvo lietuvis Gytis Vilius. Mačui taip pat teisėjavo latvis Olegas Latiševas ir ukrainietis Borysas Ryžikas.

V. Micičius per 33 minutes pelnė 15 taškų (1/5 dvit., 4/11 trit., 1/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

„Olympiacos“: Shaquielle'as McKissicas 12, Hassanas Martinas, Kostas Sloukas ir Tyleris Dorsey po 11, Kostas Papanikolaou 10, Moustapha Fallas 7.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 21 (7 rez. perd.), Elijah Bryantas 16, Vasilije Micičius 15 (9 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 12, Tiboras Pleissas 8 (7 atk. kam.).

Finalas vyks šeštadienį 20 val., o mačas dėl trečiosios vietos – šeštadienį 17 val.