Dramatiška „Žalgirio“ nesėkmė Tel Avive

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmosiose Eurolygos sezono rungtynėse Tel Avive išgyveno tikrą trilerį, tačiau galiausiai patyrė nesėkmę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 83:84 (27:39, 21:16, 17:25, 18:13) nusileido vietos „Maccabi“ klubui.

Pirmuosius „Žalgirio“ taškus šiame Eurolygos sezone dvitaškiu pelnė Ignas Brazdeikis, tuomet šešis iš eilės surinko Kevarriusas Hayesas, reidą po krepšiu surengė Keenanas Evansas, o Edgaras Ulanovas pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga – 13:13. K.Hayesas surinko dar penkis taškus, dvitaškį įmetė K.Evansas, pirmą tolimą komandos metimą realizavo Tomas Dimša, o Lukas Lekavičius blykstelėjo keturiais taškais iš eilės – 27:30.

Po Tylerio Cavanaugh, L.Lekavičiaus ir I.Brazdeikio metimų „Žalgiris“ susikūrė pranašumą, o penkiais taškais pasižymėjo Rolandas Šmitas – 38:32. Dar vieną dvitaškį realizavo I.Brazdeikis, šešis taškus paeiliui pelnė į Tel Avivą grįžęs K.Evansas, o kėlinio pabaigoje du taškus iš po krepšio pridėjo ir Arnas Butkevičius – 48:46.

K.Evansas iškart po pertraukos pataikė sudėtingą metimą atšokus ir pridėjo tritaškį, tačiau kauniečiai pralaimėjo atkarpą ir kėlinio viduryje jau turėjo dešimties taškų deficitą – 53:63. Penkis taškus surinko T.Dimša, dvitaškiu su varžovo pražanga pasižymėjo A.Butkevičius, o kėlinuką dvitaškiais uždarė I.Brazdeikis ir L.Lekavičius – 65:71.

K.Hayesas dukart pataisė netaiklius komandos draugų metimus, K.Evansas sumetė du baudų metimus, o R.Šmitas pasižymėjo dvitaškiu – 73:80. T.Dimša dar kartą pataikė iš toli, po puolime atkovoto kamuolio du taškus pridėjo R.Šmitas, tašką nuo baudų metimo linijos įsirašė K.Hayesas, du baudų metimus realizavo L.Lekavičius, o likus žaisti mažiau nei dvi minutes, T.Dimša išvedė „Žalgirį“ į priekį – 83:82. Varžovai pelnė taškus, paskutinė dvikovos ataka priklausė žalgiriečiams, A.Butkevičius pataikė paskutinį metimą, tačiau tą padarė po laiko ir kauniečiai patyrė nesėkmę – 83:84.

„Žalgiris“: K.Evansas 17, K.Hayesas 16 (9 atk. kam.), T.Dimša 13, L.Lekavičius 10, R.Šmitas 9 (9 atk. kam.), I.Brazdeikis 8 (5 atk. kam.), A.Butkevičius 5, E.Ulanovas 3, T.Cavanaugh 2 (6 atk. kam.), K.Lukošiūnas 0, L.Birutis 0.

„Maccabi“: B.Colsonas 16, W.Baldwinas 15, L.Brownas 13.