Sunkią pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo „Virtus“

Virtus nuotr.

Pirmą pergalę Eurolygoje iškovojo Bolonijos „Virtus“ ekipa. Ji namuose 66:63 (24:16, 10:16, 22:19, 10:12) palaužė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.

Likus 7 minutėms aikštės šeimininkai pirmavo 64:51, tačiau varžovai nenuleido rankų ir paskutinę minutę sumažino skirtumą iki vieno metimo – 63:66.

Italai puolė nesėkmingai, o Andrea Trinchieri kariauna turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau Vladimiro Lučičiaus tritaškis buvo netaiklus.

Nugalėtojams Gabrielis Lundbergas per 19 minučių pelnė 13 taškų, atkovojo 2 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

„Virtus“: Gabrielis Lundbergas 13, Kyle'as Weemsas ir Milošas Teodosičius po 9, Danielis Hackettas 8, Semi Ojeleye 7.

„Bayern“: Nickas Weileris-Babbas 16, Vladimiras Lučičius 15, Ognjenas Jaramazas 7.