K. Maksvytis: „Pasirinkome geras taktikas prieš ASVEL gynybą“ (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo pirmąją šio Eurolygos sezono pergalę išvykoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Prancūzijoje rezultatu 93:76 (22:24, 28:22, 19:21, 24:9) įveikė Vilerbano ASVEL ekipą ir po 7 rungtynių savo sąskaitoje turi 4 pergales.

Po mačo „Žalgirio“ komandos vyr. treneris Kazys Maksvytis džiaugėsi komandos žaidimu.

„Manau, kad pergalės tikrai nusipelnėme. Jau pirmoje mačo pusėje galėjome atsiplėšti didesne persvara. Gerai žaidėme puolime, bet reikėjo pridėti gynyboje. Trečiajame kėlinyje anksti susirinkome baudas ir nepavyko. Ketvirtame kėlinyje puikiai sužaidėme abejose pusėse. Gerai atrodėme tiek puolime, tiek ir gynyboje.

ASVEL yra antroje vietoje pagal gynybą visoje Eurolygoje, tad šiandien labai gerai pasirinkome taikinius. Sveikinu savo auklėtinius, jie nusipelnė pergalės. Ir nusipelnė laisvadienio.

Eurolygoje visada smagu laimėti, ypač išvykoje. Dabar noriu, kad komanda įgautų pasitikėjimo ir pergalių tiek namie, tiek ir išvykoje būtų daugiau“, - pasakojo K. Maksvytis.